گردهمایی 2018 توسعه دهندگان TensorFlow

گوگل همه ساله در گردهمایی توسعه دهندگان و در بخش ویژه توسعه دهندگان تنسورفلو (TensorFlow) اقدام به معرفی آخرین قابلیت های محصولات حوزه یادگیری ماشین توسط این کتابخانه می نماید. در این صفحه می توانید ارایه های صورت گرفته در این گردهمایی مربوط به سال 2018 را به صورت کامل مشاهده نمایید.

به جامعه TensorFlow بپیوندید

همه ساله هزاران برنامه نویس به جامعه توسعه دهندگان TensorFlow می پیوندد و در نشست سالانه آن شرکت میکنند.

نکات برجسته TensorFlow Dev Summit 2018

ما شاهد رشد بسیاری در حوزه یادگیری ماشین بوده ایم. استفاده از TensorFlow در گوگل و شرکتهای دیگر باعث تسیل استفاده از یادگیری ماشین و یادگیری عمیق بوده است.

TensorFlow پلتفرم یادگیری ماشین برای حل مسایل تاثیرگذار

یادگیری ماشین راه حلی است برای حل مشکلات تاثیر گزار در زندگی همه انسان ها در سراسر جهان. در این ویدیو خواهید دید که چگونه محققین در IITA و PlantVillage با استفاده از یادگیری ماشین و TensorFlow به کشاورزان کمک می کنند.

سخنرانی آغازین

این نشست سالانه متخصصان حوزه یادگیری ماشین را از سراسر جهان گرد هم می آورد تا تمام روز راجب آخرین دستاوردهای فنی این حوزه صحبت ها و سخنرانی های مختلف را شاهد باشند.

یادگیری ماشین جاوا اسکریپت

در این ویدیو Nikhil Thorat و Daniel Smilkov در رابطه با کتابخانه TensorFlow.js که فریم ورک جدید TensorFlow برای یادگیری ماشین به زبان جاوا اسکریپ می باشد صحبت می نمایند.

سوییفت برای یادگیری ماشین

در این ویدیو Chris Lattner و Richard Wei از کتابخانه Swift برای TensorFlow بانام (TFiwS) تحت یک پروژه متن باز مقدماتی رو نمایی می نمایند. این محصول ویژ گی های طراحی قابل توجی دارد و با مستندات فنی مربوطه بزودی منتشر می گردد.

اجرای سریع

در این ویدیو Alex Passos در رابطه با قابلیت اجرای سریع (Eager Execution) صحبت می نماید. این قابلیت رابط کاربری ساده و ملموس تری برای TensorFlow فراهم می آورد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه به لینک زیر مراجعه نمایید : https://goo.gl/Zpxukd

عملکرد یادگیری

در این ویدیو Brennan Saeta در رابطه با بهبود عملکرد یادگیری با استفاده از مدل های شتابدهنده پیشرفته صحبت می نماید (GPUs و TPUs)

API های سطح بالا

در این ویدیو Mustafa Ispir در رابطه با API های سطح بالایی که به کاربران امکان استفاده از مدل های پیچیده تر را فراهم می آورد صحبت می کند.

TensorFlow توزیع یافته

در این ویدیو Igor Saprykin راه حلی را پیشنهاد می دهد تا یک مدل در یک ماشین با چندین GPU آموزش داده شود و API معرفی می شود که برای مصارف آینده و پشتیبانی از تنظیمات در آینده الزامی است.

افزونه TensorBoard